więcej

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Ostrowie Lubelskim w okręgu wyborczym nr 3. Wybory zarządzone na dzień 26 lipca 2020 r.

POSTANOWIENIE Nr 17/2020 Komisarza Wyborczego w Lublinie IV z dnia 6 maja 2020 r. w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Rady Miejskiej w Ostrowie Lubelskim

ZARZĄDZENIE NR 163 WOJEWODY LUBELSKIEGO z dnia 25 maja 2020 r. w sprawie wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Ostrowie Lubelskim

KOMUNIKAT Komisarza Wyborczego w Lublinie IV z dnia 26 maja 2020 r.

KOMUNIKAT Komisarza Wyborczego w Lublinie IV z dnia 3 czerwca 2020 r. o komitetach wyborczych utworzonych w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Ostrowie Lubelskim zarządzonych na dzień 26 lipca 2020 r.

POSTANOWIENIE nr 26/2020 Komisarza Wyborczego w Lublinie IV z dnia 15 czerwca 2020 r. w sprawie powołania Miejskiej Komisji Wyborczej w Ostrowie Lubelskim

POSTANOWIENIE nr 27/2020 Komisarza Wyborczego w Lublinie IV z dnia 15 czerwca 2020 r. w sprawie zwołania pierwszego posiedzenia Miejskiej Komisji Wyborczej w Ostrowie Lubelskim w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Ostrowie Lubelskim zarządzonych na dzień 26 lipca 2020 r.

Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Ostrowie Lubelskim z dnia 6 lipca 2020 r. o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej w Ostrowie Lubelskim zarządzonych na dzień 26 lipca 2020 r.

Obwieszczenie Miejskiej Komisji Wyborczej w Ostrowie Lubelskim z dnia 6 lipca 2020 r. o obsadzeniu mandatu radnego w wyborach do Rady Miejskiej w Ostrowie Lubelskim bez głosowania w okręgu wyborczym nr 3

Protokół z wyborów do Rady Miejskiej w Ostrowie Lubelskim

OBWIESZCZENIE Komisarza Wyborczego w Lublinie IV z dnia 27 lipca 2020 r. o wynikach wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Ostrowie Lubelskim przeprowadzonych w dniu 26 lipca 2020 r.

ZAŁĄCZNIKI

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    06-05-2020 9:22

    Wprowadził:

    Sławomir Majewski

  • zobacz cały rejestr

  • Data modyfikacji

    06-05-2020 9:23

    Wprowadził:

    Sławomir Majewski

  • Data modyfikacji

    06-05-2020 9:25

    Wprowadził:

    Sławomir Majewski

  • Data modyfikacji

    26-05-2020 10:53

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    26-05-2020 11:01

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    26-05-2020 11:02

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    26-05-2020 11:03

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    26-05-2020 11:27

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    26-05-2020 11:27

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    26-05-2020 12:24

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    26-05-2020 12:26

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    03-06-2020 9:36

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    15-06-2020 15:23

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    22-06-2020 8:33

    Wprowadził:

    Sławomir Majewski

  • Data modyfikacji

    02-07-2020 14:05

    Wprowadził:

    Sławomir Majewski

  • Data modyfikacji

    07-07-2020 9:01

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    07-07-2020 9:03

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    27-07-2020 11:17

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    27-07-2020 14:34

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    27-07-2020 14:35

    Wprowadził:

    Joanna Koper

  • Data modyfikacji

    28-07-2020 9:24

    Wprowadził:

    Joanna Koper

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij