Wykaz powołanych urzędników wyborczych

Wykaz powołanych urzędników wyborczych z terenu właściwości Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Lublinie.

Lp. Kod gminy (miasta) Gmina (miasto) Nazwisko Imię  Drugie imię
1 060501 gm. Batorz Skrzypek Agnieszka  
2 060502 gm. Chrzanów Pąk Tomasz Grzegorz
3 060503 gm. Dzwola Wiśniewski Jan  
4 060504 gm. Godziszów Kędra Rafał  
5 060505 gm. Janów Lubelski Mozgawa Joanna  
6 060506 gm. Modliborzyce Zielonka
Piotr

7 060507 gm. Potok Wielki Komacki Kazimierz  
8 060701 m. Kraśnik Łopacka Izabela Maria
9 060702 gm. Annopol Skoczylas Iwona Helena
10 060703 gm. Dzierzkowice Bryczek Katarzyna Monika
11 060704 gm. Gościeradów Dziurda
Agnieszka
Katarzyna
12 060705 gm. Kraśnik Kamela Dorota  
13 060706 gm. Szastarka Jaskowska Agnieszka  
14 060707 gm. Trzydnik Duży Siemion Tomasz  
15 060708 gm. Urzędów Gryta Łukasz Jan
16 060709 gm. Wilkołaz Janeczko Marta Barbara
17 060710 gm. Zakrzówek Mojak Anita  
18 060801 m. Lubartów Zybała
Krzysztof
 Marcin
19 060802 gm. Abramów Bocian Mirosław  
20 060803 gm. Firlej Burzyński Piotr  
21 060804 gm. Jeziorzany Sołtys Monika  
22 060805 gm. Kamionka Wielgus Gabriel  
23 060806 gm. Kock Wiewiórowska-Czarko Monika  
24 060807 gm. Lubartów Karczmarz Małgorzata  
25 060808 gm. Michów Misztal Marek  
26 060809 gm. Niedźwiada Kozieł
Agnieszka  Anna
27 060810 gm. Ostrów Lubelski Rafalska Małgorzata  
28 060811 gm. Ostrówek


29 060812 gm. Serniki Dubaniewicz Edyta Iwona
30 060813 gm. Uścimów Sobala Janina  
31 060901 gm. Bełżyce Banaś Jacek Wojciech
32 060902 gm. Borzechów Domańska Edyta  
33 060903 gm. Bychawa Ejankowski Wojciech  
34 060904 gm. Garbów Piotrowski Sławomir  
35 060905 gm. Głusk Wiński Grzegorz Marcin
36 060906 gm. Jabłonna Sztyrak Adam  
37 060907 gm. Jastków Makuch Anna Katarzyna
38 060908 gm. Konopnica Chruściel Paweł  
39 060909 gm. Krzczonów Samojłowicz Piotr Jerzy
40 060910 gm. Niedrzwica Duża Hatała Dorota Aniela
41 060911 gm. Niemce Białasz Paweł  
42 060912 gm. Strzyżewice Nowakowski Dariusz Jan
43 060913 gm. Wojciechów Kidaj Mariusz  
44 060914 gm. Wólka Białasz Ewelina  
45 060915 gm. Wysokie Sawicka Karolina Sylwia
46 060916 gm. Zakrzew Skitał Grzegorz Jan
47 061001 gm. Cyców Ogórek Joanna Katarzyna
48 061002 gm. Ludwin Giszczak
Anna  
49 061003 gm. Łęczna Obrusiewicz Dorota  Genowefa
50 061004 gm. Milejów Zielińska
Elżbieta
 Agnieszka
51 061005 gm. Puchaczów Majewska Alicja  
52 061006 gm. Spiczyn Lipko Agnieszka  
53 061101 m. Łuków Goławski Piotr  
54 061102 m. Stoczek Łukowski

 
55 061103 gm. Adamów Połeć Iwona Katarzyna
56 061104 gm. Krzywda Kołodziejczyk Iwona  
57 061105 gm. Łuków Witczuk Beata Ewa
58 061106 gm. Serokomla Kamecki Marek  
59 061107 gm. Stanin Nurzyńska Urszula  
60 061108 gm. Stoczek Łukowski Domiańczyk Anna Grażyna
61 061109 gm. Trzebieszów Orzeł-Reżka Anna  
62 061110 gm. Wojcieszków Siurek Monika  
63 061111 gm. Wola Mysłowska Kot
Barbara
 
64 061201 gm. Chodel Wróbel Błażej Michał
65 061202 gm. Józefów nad Wisłą Hałas Mirosław Ryszard
66 061203 gm. Karczmiska Kosmyna Magdalena Aleksandra
67 061204 gm. Łaziska Kosmyna Artur  
68 061205 gm. Opole Lubelskie Kędra Edwin  
69 061206 gm. Poniatowa Widomski Łukasz Maciej
70 061207 gm. Wilków Olszowa Jolanta  
71 061401 m. Puławy Przegalińska-Renda Dorota Anna
72 061402 gm. Baranów Brzozowska Aneta  
73 061403 gm. Janowiec Banaszek Hubert Edward
74 061404 gm. Kazimierz Dolny Krysa Grzegorz Hubert
75 061405 gm. Końskowola Murat Dorota  
76 061406 gm. Kurów Łukasik-Okoń Grażyna  
77 061407 gm. Markuszów Dec - Kisiel Katarzyna  
78 061408 gm. Nałęczów Wcisło Sławomir Marian
79 061409 gm. Puławy Miąsik Joanna  Lucyna
80 061410 gm. Wąwolnica Ściborek Artur Wojciech
81 061411 gm. Żyrzyn Kułaga Honorata  
82 061601 m. Dęblin Konop Beata  
83 061602 gm. Kłoczew Wojtachnio Marta  
84 061603 gm. Nowodwór Gorzkowski Tomasz  
85 061604 gm. Ryki Łysoń Ewelina Joanna
86 061605 gm. Stężyca Mitrut Błażej Artur
87 061606 gm. Ułęż Wasilewski Jacek  
88 061701 m. Świdnik Ziemińska-Bicka Grażyna Józefa
89 061702 gm. Mełgiew Modrzejewska Anna Małgorzata
90 061703 gm. Piaski Śliwiński Tomasz Stanisław
91 061704 gm. Rybczewice Ładosz Katarzyna  
92 061705 gm. Trawniki Rymarz
Marcin

93 066301 m. Lublin Haleniuk Anna  
94 066301 m. Lublin Grzęda Bartosz Mirosław
95 066301 m. Lublin Kulik Łukasz Karol
96 066301 m. Lublin Łuszczyńska-Paszko Agnieszka  

 Urzędnicy Wyborczy powołani w trybie art. 191ca ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. – Kodeks Wyborczy (Dz. U. z 2018r. poz. 754, 1000 i 1349):

1) gm. Ostrówek - Mazurek Marta

  • Drukuj
  • Pobierz w PDF
Rejestr zmian
  • Data utworzenia:07-05-2018 7:47
    Wprowadził:Marek Wójtowicz
  • Data modyfikacji:17-10-2018 15:26
    Wprowadził:Joanna Koper